Doğru Bir Başlangıç Yap

Yolculuğun, hedeflerini belirlememizle başlar ve GOLD’S 3D vücut taraması ile devam eder. Böylece Fitness Profilini şekillendiririz.

Doğru Yolu Seç

Birlikte, sana uygun antrenman programını belirler ve gelişimine göre bunu güncelleriz.

Doğru Metodu Uygula

Uzman eğitmenlerimiz hayallerine giden yolda sana eşlik eder ve gelişimini takip eder. Stüdyo dersleri ile sana daha eğlenceli ve verimli bir seçenek sunar motivasyonunu en üst seviyeye taşırlar.

Her Adımda Yanında Olalım

Güler yüzlü ve profesyonel bir ekip sana destek olmak için burada. Herzaman sor, aradığın tüm cevaplar bizde.

Başarıyı Garanti Edelim

Birlikte çizdiğimiz yolu takip et, her an yanında olduğumuzu göreceksin. Bu yoldan sapmadan ilerleyebilmen için tüm kadromuzla sana destek olacağız. Başarıyı garanti ediyoruz. Hayallerine dokunmaya hazır ol.

Personal Training

Fitness yolculuğunun neresinde olursan ol, biz senin yanınızdayız. Gold’s Gym sertifikalı bir personal coach ile çalışırken, başarına adanmış birinci sınıf bir antrenör bulacaksın. Kişisel Eğitmenini seç.

Bootcamp

Hem spor salonu hem de dış mekanda yapılan BOOTCAMP dersleriyle rutinini ve manzaranı değiştirmenin zamanı geldi. BOOTCAMP, Sertifikalı Gold’s Gym Antrenörleri tarafından yönetilen ve tüm fitness seviyeleri için tasarlanan full vücut, grup antrenmanı ve egzersiz programları sunar. BOOT CAMP için daha fazla bilgi edin.

Gold’s Studio®

GOLD’S STUDIO, antrenör kontrolünde ve grup halinde yapılan gelişmiş bir eğitim programları bütünüdür. GOLD’S FIT, GOLD’S BURN ve GOLD’S CYCLE gibi ayrı fitness programlarını tek bir çatı altında birleştirir. GOLD’S STUDIO hakkında daha fazla bilgi edin.

Grup Egzersiz Dersleri

Eğlenceli ve enerji dolu bir ortamda birbirinden farklı grup egzersiz derslerinin tadını çıkar, Yoga, Zumba, Karma Dövüş Sanatları, Grup Cycle, interval Antreman ve daha fazlasını sunuyoruz. GRUP EGZERSİZ DERSLERİ hakkında daha fazla bilgi edin.